Четирима ранени при катастрофа до изхода на Хасково за Харманли
Пикап Форд и тир катастрофираха тази вечер на булевард „Съединение“ до изхода на Хасково за Харманли.
Товарният автомобил е завивал към паркинг, когато в него отзад се е ударил пикапът, в който са пътували общо петима души. Четирима от тях са откарани в Спешно отделение на хасковската болница – две момичета на 15 и 19 г., жена на 39 г. и шофьорът на 44 г. Те са от село Криво поле и са отивали на сватба в село Динево.
Пътник в пикапа разказа пред Haskovo.info, че са подавали светлинен сигнал на тира, който обаче продължил да завива. Шофьорът на камиона пък заяви, че Фордът е бил много засилен.
Заради катастрофата едното платно на булеварда беше затворено за движение. От полицията изясняват причините за произшествието.
Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!











