BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRomanian
Facebook

Хванаха двама мъже, жена и 15-годишно момиче с дрога в Хасковско

Четирима са заловени с дрога в Хасковска област, съобщават от полицията.

Вчера по обяд полицаи от Ивайловград са проверили лек автомобил Ланчия в землището на село Камилски дол. Колата е шофирана от 43-годишен със спътничка 30-годишна жена и двамата от града. В автомобила са открити 17 кафеви дражета с кокаин и пакет с 50 грама марихуана. Канабис е открит и в апартамента на мъжа на улица „Армира“ в Ивайловград. Двамата са задържани до 24 часа.

25-годишен е арестуван с наркотик в Хасково. Снощи около 22 часа автопатрул е спрял за проверка на кръстовището на улиците „Пролетарска“ и „Ген. Колев“ лек автомобил Мерцедес, шофиран от 27-годишен. Задържаният пътник в колата е изхвърлил на земята полиетиленов плик, съдържащ 3 бучки – 0.51 грама метамфетачин.

Полицаи от Димитровград също са иззели метамфетамин при проверка. Вчера в 13 часа на улица „Васил Левски“ в града те са обискирали 15-годишно момиче. В дрехите й е открита сгъвка с 0.54 грама от дрогата.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!

Новини по региони

Видин Монтана Враца Плевен Ловеч Габрово Велико Търново Търговище Русе Разград Силистра Добрич Шумен Варна Бургас Сливен Ямбол Стара Загора Хасково Кърджали Пловдив Смолян Пазарджик Благоевград Кюстендил Перник София област София

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!