BulgarianEnglishFrenchGermanGreekRussian
Facebook

Хасково падна след дузпа в последната минута, фенове се сбиха на стадиона

ОФК „Хасково“ загуби драматично домакинството си от 11-ия кръг на Трета лига срещу „Черноморец“ (Бургас) с 1:2.

Хасковлии поведоха с гол на Петьо Николов в 20 минута. Гостите обче успяха да изравнят в 35 минута, при който резултат завърши и първото полувреме. На почивката фен на гостите и привърженик на домакините се сбиха на централната трибуна, но бързо бяха разтървани. Мачът вървеше 1:1, но гостите успяха да измъкнат победата след точно изпълнена дузпа в 90 минута.

Футбол

В срещи от същия кръг Димитровград победи като гост „Верея“ (Стара Загора) с 2:1, а „Извор“ (Горски извор) загуби визитата си на „Гигант“ (Съединение) с 1:2.

В 12 кръг на 24 октомври Хасково гостува на Карнобат, Димитровград посреща „Борислав“ (Първомай), а на 25 октомври „Извор“ играе срещу „Левски“ в Карлово.

Тази информация достига до Вас благодарение на информационна агенция Булпресс!